Aplikacje

Ceny Leków

Za jej pomocą można sprawdzić cenę dowolnego leku oraz jego zamienników - wydawanych na, jak i bez recepty. Wystarczy w menu aplikacji wybrać opcję „Zeskanuj kod”, a następnie „najechać” telefonem na kod kreskowy produktu. Przy każdym podane są: cena, nazwa handlowa oraz nazwa producenta, wielkość opakowania, poziom odpłatności.

Opisy Leków

Dostarcza szczegółowych informacji o produktach leczniczych, suplementach diety i dermokosmetykach dostępnych w Polsce. Codziennie aktualizowana, uwzględnia ponad 17 tys. pozycji. Aplikacja podaje takie dane, jak skład, działanie, interakcje, substancje czynne, wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia, sposób stosowania, stopnie odpłatności itp.

Centyle

Korzystając z niej, można porównać wyniki dziecka z siatkami centylowymi - jedną z obiektywnych metod oceny rozwoju fizycznego. Wystarczy podać płeć, wagę, wzrost, BMI, obwód głowy, a aplikacja wskaże, jak dziecko się rozwija. Można utworzyć profile kilkorga dzieci, porównywać wyniki i przeglądać archiwum wprowadzonych danych.

Lek Seniora

Umożliwia znalezienie informacji o bezpłatnych produktach leczniczych, objętych programem 75+. Wybranego leku szukać można na podstawie jego nazwy. Opis obejmuje kompletne dane, takie jak m.in. skład, dawka, przeciwwskazania, działania niepożądane, środki ostrożności czy interakcje. Aplikacja posiada opcję automatycznych, regularnych aktualizacji.

Weź Dawkę

Pozwala zadbać o systematyczne przyjmowanie leków poprzez przypominanie o zbliżającej się dawce. Wystarczy wyznaczyć początek i koniec kuracji, jej częstotliwość, godziny i sposób przyjmowania leku (w stosunku do posiłków) oraz jego ilość. Aplikacja umożliwia także dodawanie własnych notatek, na przykład uwag o przebiegu kuracji czy reakcji na lek.

Szczepienia

Służy do prowadzenia książeczki szczepień. Na podstawie wprowadzonych danych - przede wszystkim daty urodzenia, aplikacja przypomina o obowiązkowych i zalecanych szczepieniach, gdy zbliża się ich termin. Można odnotować datę i nazwę użytego preparatu. Aplikacja jest też bazą wiedzy o chorobach, przeciwko którym stosowane są szczepienia oraz o szczepionkach.

Cecha Bobasa

Dzięki niej można sprawdzić, jaką grupę krwi oraz kolor oczu będzie miało dziecko. Aplikacja określa prawdopodobieństwo wystąpienia danych cech na podstawie koloru oczu, grupy krwi i rh rodziców oraz dziadków. Dodatkową funkcją aplikacji jest ocena prawdopodobieństwa nietolerancji laktozy.

OneTouch Gabinet

Ułatwia prowadzenie dzienniczka pomiarów cukru. Dzięki aplikacji można przenieść dane z glukometru na telefon (i zapisać na swoim koncie w programie Gabinet drWidget - opcja dla osób, będących pod opieką lekarza korzystającego z programu). Zapamiętane wyniki można oceniać w odniesieniu do wprowadzonych danych progowych.

Polski Czerwony Krzyż Rekrutuje!

Cytologia w ciąży. Dlaczego jest tak ważna?

Warto bawić się z dziećmi

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Najnowsze

Zapisz się do newslettera!