Wszystko
Profilaktyka
Dieta i żywienie
Ciąża
Uroda
Psychologia
Dziecko
Leki i suplementy
KOMUNIKATY

Artykuł

Tydzień Zdrowia Rodzin w Narodowym Funduszu Zdrowia

Od 26 maja do 2 czerwca Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza rodziny do swoich oddziałów w każdym województwie w ramach Tygodnia Zdrowia Rodzin. Akcja ma na celu promowanie profilaktyki zdrowotnej i budowanie zdrowych nawyków już od najmłodszych lat.

W trakcie Tygodnia Zdrowia Rodzin NFZ przygotował wiele atrakcji i niespodzianek dla wszystkich uczestników. Odwiedzający wojewódzkie oddziały Funduszu będą mieli możliwość skorzystania z różnych działań profilaktycznych, takich jak pomiary w kiosku profilaktycznym, warsztaty z samobadania piersi oraz inspirujące pomysły na zdrowe dania. NFZ zapowiada, że nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

NFZ przypomina również, że kobiety w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat, mogą skorzystać z bezpłatnego programu NFZ. W każdym województwie będą też czekały mammobusy, czyli mobilne pracownie, gdzie panie mogą zrobić mammografię. Szczegółowe informacje, w tym adresy i kalendarz postoju mammobusów, są dostępne na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia.

Fundusz zachęca wszystkich do odwiedzenia strony Akademii NFZ, gdzie można skorzystać z bezpłatnego kalendarza badań profilaktycznych. Wystarczy wybrać płeć i wiek, a kalendarz wyświetli zalecane badania profilaktyczne.

 

Źródło: NFZ

Pomagasz bliskim, pozwól pomóc sobie

Jakie są objawy chorób otępiennych?

Woda - Twoje najważniejsze źródło

Na czym polega technologia RNA i jak działają leki oparte o tę technologię?

Tabletka tabletce nierówna-czyli o nowoczesnych postaciach leku

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Najnowsze

Zapisz się do newslettera!