Wszystko
Profilaktyka
Dieta i żywienie
Ciąża
Uroda
Psychologia
Dziecko
Leki i suplementy
KOMUNIKATY

Artykuł

Skonsultuj z Farmaceutą – edycja jesienna

Choruje na nią w Polsce około 2 miliony osób. Z cechami tej choroby żyje aż 10% Polaków po 40 roku życia. Narażeni na nią są głównie palacze. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oszacowała, że do 2030 roku będzie ona trzecim najczęstszym powodem zgonów na świecie. Aby dowiedzieć się więcej o przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POChP) zapraszamy do udziału w tegorocznej jesiennej edycji „Skonsultuj z Farmaceutą”!

„Skonsultuj z Farmaceutą” to coroczne wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 5-10 grudnia 2022 r. i skupiać się będzie właśnie na chorobach płuc, a głównie przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POChP). Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, akcja będzie odbywać się zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Na dni 5-9 grudnia zaplanowane zostały posty i infografiki pełne rzetelnej i sprawdzonej wiedzy. Udostępniane będą one na Facebooku „Skonsultuj z Farmaceutą” oraz Instagramie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji. Wielki finał wydarzenia odbędzie się 10 grudnia 2022 r. w galeriach handlowych w aż 11 miastach! Studenci farmacji z pomocą magistrów będą indywidualnie i w prosty sposób przybliżać chętnym tematykę tej edycji oraz służyć wiedzą odpowiadając na pytania. Osoby odwiedzające punkty będą mogły również skorzystać z bezpłatnych badań wraz z interpretacją wyników, m.in. pomiar glikemii krwi, czy ciśnienia tętniczego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w najbliższym „Skonsultuj z Farmaceutą”! Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na naszych social mediach:

Weź głęboki wdech... i do zobaczenia!

Superbohaterowie 2023

"Planuję długie życie" - profilaktyka raka prostaty

Akcja Movember (Wąsopad) - dr n. med. Roman Sosnowski

Rak Piersi: Te badania rób regularnie

Nie rezygnuj ze swoich życiowych ról. Choroby otępienne – kampania społeczna

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Najnowsze

Zapisz się do newslettera!