Wydarzenie

24
Wrzesień

11. Bieg po Nowe Życie

24 września 2017 w Warszawie po raz kolejny spotkają się wszyscy, którzy aktywnie włączają się we wsparcie transplantologii, świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych.

Organizatorzy jak zawsze zaprosił do wsparcia gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarzy i sportowcw, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

- Nasza wspaniała grupa spotka się razem na trasie marszu nordic walking, by promować najszlachetniejszą z idei - mwi Arkadiusz Pilarz, dyrektor wydarzenia.- Nigdy nie przestaniemy mwić o transplantologii, po prostu jest taka potrzeba. Musimy cały czas przekonywać innych, że każdy może pomc. Oddając narząd, ratuje życie. Popatrzmy na osoby po przeszczepach, ktre dostały szansę na drugie życie i codziennie ją wykorzystują - dodaje.

-Każdy Bieg po Nowe Życie jest dla nas wyjątkowy, ale ten 11. szykuje się przełomowo - po trzech wydarzeniach w Łazienkach Krlewskich przenosimy się do Parku Grczewska na Bemowie w miejsce bardzo urokliwe i też świetnie pasujące do naszej inicjatywy - informuje Pilarz.

Inicjatorem projektu jest Przemysław Saleta. Znany sportowiec od początku podjął się także roli ambasadora Biegu po Nowe Życie. Nie bez powodu: w 2007 roku oddał nerkę swoje crce Nicole. Po zabiegu doszło u niego do komplikacji, cała Polska śledziła jego walkę. Wygrał, wrcił do czynnego uprawiania sportu. Przemysława Saletę jak zawsze zobaczymy na trasie marszu. A kogo jeszcze? Znanych nazwisk jest sporo, prezentujemy naszych przyjacił na profilu FB wydarzenia, przygotujemy ponad 50 sztafet w tym kilkanaście medialnych, ponadto zaprosimy do sztafet uczestnikw akcji towarzyszącej, ktra nazywa się Bemowo kocha nordic walking. Atrakcji nie zabraknie - podsumowuje Arkadiusz Pilarz.

Źródło: biegponowezycie.pl

20 Wrzesień, 2017

Najnowsze wydarzenia

9

Studentki i studenci z Seksuologicznego Koła Naukowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapras...

Medyczno-prawna konferencja o zdrowiu reprodukcyjnym
Czytaj dalej...
11

Instytut Żywności i Żywienia zaprasza wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia do udziału w warsztatac...

Żywienie w zdrowiu przez całe życie
Czytaj dalej...
8

Już 8 września odbędzie się 12. edycja Onkobiegu Razem po Zdrowie! organizowanego przez Stowarzyszenie Sarcoma...

Onkobieg Razem po Zdrowie!
Czytaj dalej...

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Zapisz się do newslettera!