Wydarzenie

24
Wrzesień

11. Bieg po Nowe Życie

24 września 2017 w Warszawie po raz kolejny spotkają się wszyscy, którzy aktywnie włączają się we wsparcie transplantologii, świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych.

Organizatorzy jak zawsze zaprosił do wsparcia gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarzy i sportowcw, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

- Nasza wspaniała grupa spotka się razem na trasie marszu nordic walking, by promować najszlachetniejszą z idei - mwi Arkadiusz Pilarz, dyrektor wydarzenia.- Nigdy nie przestaniemy mwić o transplantologii, po prostu jest taka potrzeba. Musimy cały czas przekonywać innych, że każdy może pomc. Oddając narząd, ratuje życie. Popatrzmy na osoby po przeszczepach, ktre dostały szansę na drugie życie i codziennie ją wykorzystują - dodaje.

-Każdy Bieg po Nowe Życie jest dla nas wyjątkowy, ale ten 11. szykuje się przełomowo - po trzech wydarzeniach w Łazienkach Krlewskich przenosimy się do Parku Grczewska na Bemowie w miejsce bardzo urokliwe i też świetnie pasujące do naszej inicjatywy - informuje Pilarz.

Inicjatorem projektu jest Przemysław Saleta. Znany sportowiec od początku podjął się także roli ambasadora Biegu po Nowe Życie. Nie bez powodu: w 2007 roku oddał nerkę swoje crce Nicole. Po zabiegu doszło u niego do komplikacji, cała Polska śledziła jego walkę. Wygrał, wrcił do czynnego uprawiania sportu. Przemysława Saletę jak zawsze zobaczymy na trasie marszu. A kogo jeszcze? Znanych nazwisk jest sporo, prezentujemy naszych przyjacił na profilu FB wydarzenia, przygotujemy ponad 50 sztafet w tym kilkanaście medialnych, ponadto zaprosimy do sztafet uczestnikw akcji towarzyszącej, ktra nazywa się Bemowo kocha nordic walking. Atrakcji nie zabraknie - podsumowuje Arkadiusz Pilarz.

Źródło: biegponowezycie.pl

20 Wrzesień, 2017

Najnowsze wydarzenia

8

Bezpłatne badania profilaktyczne, porady lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów i dietetykó...

Piknik na Zdrowie 2019
Czytaj dalej...
8

Najbliższa konferencja z cyklu debat „Wspólnie dla Zdrowia” odbędzie się 8 maja w Białymsto...

„Wspólnie dla Zdrowia” – majowa debata o innowacjach, technologii i efektywności
Czytaj dalej...
23

Tylko w 2017 roku w Polsce 730 młodych osób podjęło próbę samobójczą, a aż 116 z nich zak...

(Nie)widzialna nastoletnia depresja
Czytaj dalej...

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Zapisz się do newslettera!