Wydarzenie

21
Październik

Wielkopolska Spartakiada Amazonek

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

21-24 października 2017 roku - Sieraków Wielkopolski

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

Uczestniczkami Spartakiady będą Amazonki zamieszkujące teren Wielkopolski, które organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.

WARUNKI REKRUTACJI

  • Uczestniczki muszą mieć zakończony proces leczenia i stabilną, dobrą kondycję zdrowotną oraz zdolność do wykonania prostych ćwiczeń fizycznych.
  • W celu zgłoszenia się od udziału w Spartakiadzie, należy wypełnić Kartę Uczestnictwa na WIELKOPOLSKĄ SPARTAKIADĘ AMAZONEK – SIERAKÓW - 21-24 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (do pobrania na stronach: amazonki.poznan.pl oraz www.amazonkifederacja.pl ) oraz należy, wraz z podpisaną kartą, przysłać kserokopię AKTUALNEGO orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Każda z Uczestniczek zobowiązana jest złożyć na Karcie Uczestnictwa oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w Spartakiadzie oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie.

 

Wielkopolska Spartakiada Amazonek odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w 2017 roku w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Szczegóły >> amazonkifederacja.pl

13 Luty, 2017

Najnowsze wydarzenia

9

Studentki i studenci z Seksuologicznego Koła Naukowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapras...

Medyczno-prawna konferencja o zdrowiu reprodukcyjnym
Czytaj dalej...
11

Instytut Żywności i Żywienia zaprasza wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia do udziału w warsztatac...

Żywienie w zdrowiu przez całe życie
Czytaj dalej...
8

Już 8 września odbędzie się 12. edycja Onkobiegu Razem po Zdrowie! organizowanego przez Stowarzyszenie Sarcoma...

Onkobieg Razem po Zdrowie!
Czytaj dalej...

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Zapisz się do newslettera!