Wydarzenie

21
Październik

Wielkopolska Spartakiada Amazonek

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

21-24 października 2017 roku - Sieraków Wielkopolski

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

Uczestniczkami Spartakiady będą Amazonki zamieszkujące teren Wielkopolski, które organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.

WARUNKI REKRUTACJI

  • Uczestniczki muszą mieć zakończony proces leczenia i stabilną, dobrą kondycję zdrowotną oraz zdolność do wykonania prostych ćwiczeń fizycznych.
  • W celu zgłoszenia się od udziału w Spartakiadzie, należy wypełnić Kartę Uczestnictwa na WIELKOPOLSKĄ SPARTAKIADĘ AMAZONEK – SIERAKÓW - 21-24 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (do pobrania na stronach: amazonki.poznan.pl oraz www.amazonkifederacja.pl ) oraz należy, wraz z podpisaną kartą, przysłać kserokopię AKTUALNEGO orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Każda z Uczestniczek zobowiązana jest złożyć na Karcie Uczestnictwa oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w Spartakiadzie oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie.

 

Wielkopolska Spartakiada Amazonek odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w 2017 roku w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Szczegóły >> amazonkifederacja.pl

13 Luty, 2017

Najnowsze wydarzenia

24

24 sierpnia 2019r. w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskia Parada Seniorów i Piknik Pokoleń. Wspól...

Ogólnopolska Parada Seniorów i Piknik Pokoleń
Czytaj dalej...
8

Bezpłatne badania profilaktyczne, porady lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów i dietetykó...

Piknik na Zdrowie 2019
Czytaj dalej...
8

Najbliższa konferencja z cyklu debat „Wspólnie dla Zdrowia” odbędzie się 8 maja w Białymsto...

„Wspólnie dla Zdrowia” – majowa debata o innowacjach, technologii i efektywności
Czytaj dalej...

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Zapisz się do newslettera!