Wydarzenie

21
Październik

Wielkopolska Spartakiada Amazonek

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

21-24 października 2017 roku - Sieraków Wielkopolski

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

Uczestniczkami Spartakiady będą Amazonki zamieszkujące teren Wielkopolski, które organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.

WARUNKI REKRUTACJI

  • Uczestniczki muszą mieć zakończony proces leczenia i stabilną, dobrą kondycję zdrowotną oraz zdolność do wykonania prostych ćwiczeń fizycznych.
  • W celu zgłoszenia się od udziału w Spartakiadzie, należy wypełnić Kartę Uczestnictwa na WIELKOPOLSKĄ SPARTAKIADĘ AMAZONEK – SIERAKÓW - 21-24 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (do pobrania na stronach: amazonki.poznan.pl oraz www.amazonkifederacja.pl ) oraz należy, wraz z podpisaną kartą, przysłać kserokopię AKTUALNEGO orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Każda z Uczestniczek zobowiązana jest złożyć na Karcie Uczestnictwa oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w Spartakiadzie oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie.

 

Wielkopolska Spartakiada Amazonek odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w 2017 roku w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Szczegóły >> amazonkifederacja.pl

13 Luty, 2017

Najnowsze wydarzenia

13

13 listopada 2018 r. w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – PZH odbędzie się konferencja naukowa p...

Żywność, woda i powietrze – czy żyjemy w bezpiecznym otoczeniu
Czytaj dalej...
29

Ty lub bliska Ci osoba choruje onkologicznie? Poszukujesz sposobów jakimi możesz wesprzeć się w procesi...

10

W ramach organizowanego wydarzenia mieszkanki gminy będą miały możliwość odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne,dow...

Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet
Czytaj dalej...

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Zapisz się do newslettera!