Wszystko
Profilaktyka
Dieta i żywienie
Ciąża
Uroda
Psychologia
Dziecko
Leki i suplementy
KOMUNIKATY

Artykuł

Jak wspierać WOŚP bez wychodzenia z domu?

Teraz możesz wesprzeć cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wybierz jedną z kilkudziesięciu metod wsparcia online i pokaż, że pomaganie jest dziecinnie proste! Dorzuć się do puszki nie wychodząc z domu, nie tylko na nr konta bankowego.

1. Wpłać online na stronie WOŚP z PayU

Dzięki PayU wpłaty można dokonywać bezpośrednio przez stronę WOŚP na www.wpłacam.wosp.org.pl. Wystarczy, że zaznaczysz lub wpiszesz odpowiednią kwotę i wybierzesz dogodną dla Ciebie metodę płatności. Po przejściu formalności na stronie banku wszystko będzie gotowe! Na koniec na każdego wpłacającego czeka indywidualna niespodzianka od Jurka!

Podobnie jak w ubiegłym roku Fundacja i frima Vintom przygotowały indywidualne podziękowania dla każdego darczyńcy wspierającego Finał w internetowych zbiórkach. Spersonalizowane podziękowania od Jurka Owsiaka trafiają do wszystkich, którzy wsparli WOŚP zbiórkach zrealizowanych przez Onet.pl, Wspieram.to i PayU.

2. Wyślij "SERCE" SMS-em

Możesz wesprzeć cel Finału wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT). SMSy działają od 1 do 22 stycznia 2020 roku. Dziękujemy wszystkim operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP.

3. Wpłać przez Facebook

W tym roku możesz również zagrać razem z WOŚP na Facebooku. Na fanpage WOŚP znajduje się przycisk „Wpłać datek”. Wystarczy z niego skorzystać i przekazać dowolną kwotę.

Możesz też wesprzeć cel 28. Finału i zbierać online ze swoimi fanami! Teraz możesz utworzyć swoją własną zbiórkę w dowolnym momencie! Utwórz zbiórkę na Facebooku na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i całą ekipą grajcie z nami dla dziecięcej medycyny zabiegowej. To dziecinnie proste!

Dzięki zbiórkom elektronicznym na Facebooku, w ciągu ostatnich 2 lat zebraliśmy już prawie 20 mln PLN!

4. Załóż własną wirtualną skarbonkę na Siepomaga.pl

Dzięki Siepomaga.pl możesz wpłacić pieniądze do wirtualnej puszki online. Wejdź na Siepomaga.pl/WOSP, wpłać darowiznę i wesprzyj cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Możesz też łatwo samemu założyć własną skarbonkę i być wolontariuszem WOŚP online kwestując z rodziną lub przyjaciółmi! To idealne rozwiązanie dla osób, które nie zdążyły na rekrutacje Wolontariuszy w tym roku, lub dla grup, w których chcecie wspólnie uczestniczyć we własnej zbiórce, lub zaangażować pracowników firmy, kolegów z klasy, czy całą rodzinę.

5. Rozświetl Wirtualne Serce

Wirtualne serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wspieram.to tworzymy już od 7 lat. W tym roku będzie bić dla dziecięcej medycyny zabiegowej! Wejdź na stronę wspieram.to/wosp, wpłać choćby złotówkę i zapal kolorową kropkę ze swoim imieniem na wirtualnym sercu!

Każda wpłata zasila konto Fundacji WOŚP, a na Wirtualnym sercu pojawia się kolorowy punkt z Twoim imieniem i nazwiskiem. Pełna kwota wsparcia wpływa na konto WOŚP. Wspieram.to i PayU zrezygnowało z prowizji realizując kampanię w pełni non-profit.

 6. Nabierz wiatru w żagle z Mastercard® i zagraj dla WOŚP pełną parą!


Również w tym roku Mastercard® wspiera WOŚP i ułatwia Ci granie dzięki narzędziom:

iWolontariusz – pozwala w łatwy sposób zarejestrować się jako wolontariusz 28. finału i korzystać z eSkarbonki,

eSkarbonka – to Twoja oficjalna wirtualna puszka, aktywuj ją po zalogowaniu na swoje konto w bazie iWolontariusz i kwestuj dla WOŚP online!

Aby założyć eSkarbonkę iWolontariusza możesz być wolontariuszem zarejestrowanym w danym sztabie, ale nie musisz. eSkarbonkę może założyć każdy! Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz to zrobić samodzielnie. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - potrzebujesz pomocy i zgody opiekuna. Skorzystaj z tych narzędzi i do dzieła. Pomyślnych wiatrów!

Źródło: www.wosp.org.pl

 


 

„Zdrowie? Ogarniam TO!” Rogal pod wpływem starszego kolegi postanawia spróbować alkoholu

Obsługa pacjenta z Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Jak reagować na złość i histerię dziecka? | Wirtualna Poradnia Pedagogiczna #MAMYNATORADĘ

Czy smutek to depresja? Co czuje osoba z depresją? Jak jej pomóc?

"Rak. To Się Leczy" 2024

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Najnowsze

Zapisz się do newslettera!