Wszystko
Profilaktyka
Dieta i żywienie
Ciąża
Uroda
Psychologia
Dziecko
Leki i suplementy
KOMUNIKATY

Artykuł

Środy z siecią szpitali w Oddziałach NFZ

Jakie zmiany dla pacjentów niesie „siec szpitali”? Które placówki zakwalifikowały się do sieci? Gdzie od 1 października możemy szukać pomocy medycznej w niedziele i święta? 

W najbliższą środę, 13 września, odpowiedzi na te i inne pytania będą udzielać pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia w wybranych szpitalach we wszystkich Oddziałach Wojewódzkich Funduszu. To już drugie z cyklu czterech planowanych spotkań z pacjentami w 64 szpitalach na terenie całego kraju.

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej pracownicy Oddziałów Wojewódzkich NFZ spotykają się z pacjentami w każdą środę września, w wybranych szpitalach, na terenie 16 Oddziałów Wojewódzkich Funduszu. W każdym z tych miejsc OW NFZ organizują specjalne punkty informacyjne, w którym pacjenci mogą uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leczenia po wejściu w życie sieci szpitali.

Przepisy ustawy, która tworzy podstawowy system zabezpieczenia, czyli sieć szpitali wchodzą w życie już za kilka tygodni - 1 października. Nowe rozwiązania mają na celu usprawnienie organizacji udzielania świadczeń przez szpitale i przychodnie oraz poprawienie dostępu pacjentów do leczenia specjalistycznego w szpitalach.

 

Szczegóły >> nfz.gov.pl

Zapal czerwoną lampkę - kampania STOP FASD

Spot kampanii ODKRYJ POZNAJ ZAAKCEPTUJ Żabka

Namówili go by skoczył na główkę...

Jak zarejestrować się jako dawca komórek macierzystych? | Fundacja DKMS

Czerniakowe Abecadło: D jak Duży rozmiar

BMI
Masa ciała
kg
Wzrost
cm
Wynik
00.00
Wprowadź dane

Najnowsze

Zapisz się do newslettera!